Mobirise Website Builder

HUMANZA
Consulting Group

HUMANZA jest firmą doradczo - szkoleniową realizującą usługi rozwojowe na terenie całej Polski. Nasza oferta to realizacja usług doradczych m.in. z zakresu zarządzania strategicznego przedsiębiorstwem, RODO, coachingu menedżerskiego oraz tworzenia i zarządzania projektami edukacyjnymi. Realizujemy szeroki zakres usług szkoleniowych, m.in. w obszarach rozwoju kompetencji interpersonalnych i menedżerskich, zarządzania projektami, marketingu, IT oraz beauty academy.

Skutecznie wspieramy firmy i przedsiębiorców w rozwiązywaniu ich problemów inwestycyjnych i rozwojowych, wskazując sposoby, które pomagają w budowaniu wartości dodanej dla ich biznesu. Specjalizujemy się w obsłudze szkoleń zamkniętych oraz pozyskaniu zewnętrznego finansowania dla naszych klientów.

Naszym priorytetem jest oferowanie usług najwyższej jakości. Dlatego też wyjątkową wagę przykładamy do podnoszenia standardów realizowanych projektów. Wartościami, które szczególnie cenimy są innowacyjność, jakość, profesjonalizm, zadowolenie klienta oraz odpowiedzialność społeczna.

- Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10 w zakresie przygotowania i realizacji szkoleń oraz projektów szkoleniowych i doradczych na rynku krajowym i międzynarodowym, potwierdzony certyfikatem 05/08/2021/TS/WA/893/02 wydanym przez Europejskie Centrum Jakość i Promocji Sp. z o o.

- Posiadamy ministerialny wpis do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02./0005 7/2021.

Mobirise Website Builder
O Nas

Podnosimy kompetencje ludzi i organizacji. 
Skutecznie pomagamy przedsiębiorcom osiągnąć swój maksymalny potencjał. Najważniejszy jest człowiek!

Bądź na bieżąco!

Designed with ‌

Landing Page Builder