Humanza
Consulting 
Group

Nasza firma to połączenie wiedzy, doświadczenia oraz wspólnej pracy i pasji wielu osób. To firma, która pomaga wzrastać i rozwijać efektywność!

HUMANZA jest firmą doradczo - szkoleniową realizującą usługi rozwojowe na terenie całej Polski. Nasza oferta to realizacja usług doradczych m.in. z zakresu zarządzania strategicznego przedsiębiorstwem, RODO, coachingu menedżerskiego oraz tworzenia i zarządzania projektami edukacyjnymi. Realizujemy szeroki zakres usług szkoleniowych, m.in. w obszarach rozwoju kompetencji interpersonalnych i menedżerskich, zarządzania projektami, marketingu, IT oraz beauty academy.

Skutecznie wspieramy firmy i przedsiębiorców w rozwiązywaniu ich problemów inwestycyjnych i rozwojowych, wskazując sposoby, które pomagają w budowaniu wartości dodanej dla ich biznesu. Specjalizujemy się w obsłudze szkoleń zamkniętych oraz pozyskaniu zewnętrznego finansowania dla naszych klientów.

Naszym priorytetem jest oferowanie usług najwyższej jakości. Dlatego też wyjątkową wagę przykładamy do podnoszenia standardów realizowanych projektów. Wartościami, które szczególnie cenimy są innowacyjność, jakość, profesjonalizm, zadowolenie klienta oraz odpowiedzialność społeczna.

- Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10 w zakresie przygotowania i realizacji szkoleń oraz projektów szkoleniowych i doradczych na rynku krajowym i międzynarodowym, potwierdzony certyfikatem 05/08/2021/TS/WA/893/02 wydanym przez Europejskie Centrum Jakość i Promocji Sp. z o o.

- Posiadamy ministerialny wpis do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02./0005 7/2021.

Sprawdź naszą ofertę w Bazie Usług Rozwojowych!

Dlaczego My?

Nasza firma to połączenie wiedzy, doświadczenia oraz wspólnej pracy i pasji wielu osób. To firma, która pomaga wzrastać i rozwijać efektywność!
Partnerstwo

Humanza nieodpłatnie zajmuje się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem wsparcia, ta część projektu jest zazwyczaj najcięższa do realizacji, my wykonujemy ją za Was!

Dokumentacja

W Twojej gesti zostaje podpisanie dwóch umów oraz przekazanie podstawowych danych odnośnie Twojej firmy.

Zaufanie

Zaufane instytucje publiczne odpowiedzialne za prawidłowość dofinansowania: Regionalni Operatorzy Środków UE,PARP, Urzędy Marszałkowskie. 

Doświadczenie

Jesteśmy akredytowanym podmiotem wpisanym do Bazy Usług Rozwojowych. Posiadamy ministerialny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. 

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w zakresie oferowanych przez nas usług?
Skontaktuj się z nami a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w 24 godziny.

*Administratorem danych jest Humanza Mirosław Jarmakowicz z siedzibą przy ul. Warszawskiej 21/9, 25-512 Kielce. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych. Więcej informacji w Polityce prywatności.

O Nas

Podnosimy kompetencje ludzi i organizacji. 
Skutecznie pomagamy przedsiębiorcom osiągnąć swój maksymalny potencjał. Najważniejszy jest człowiek!